Category Archives: Sports

MKS Dąbrowa Górnicza – Calisia Kalisz

I bardzo dobrze, że w czasie meczu siatkówki da się fotografować nie tylko składne akcje obu drużyn. Można ustrzelić na przykład coś tak ładnego i smacznego. Sądzę zresztą, że to ta zawodniczka patrzy na coś niezwykle apetycznego.

Maybelline


Maybelline, originally uploaded by westexjock.

Ta silna pani robi z dłoni "koszyczek", gdyż za chwilę będzie podsadzać grubego pana, aby wszedł na skałę. Robi ów "koszyczek" odwrotnie niż nalezy, bowiem i tak jest wystarczająco silna, aby owego grubego pana podsadzić z przyjemnością.

Kategoria “NUDE” i preferencje odzieżowe


39734_IMG_6806_jpg_454lo, originally uploaded by Deca 2ml.

A ta pani bardzo chciała mieć staniczek (i ma), aby nie pozować nago i nie znaleźć się w kategorii "NUDE", które wiele witryn fotograficznych, nie wiadomo dlaczego, unika jak ognia. Nie można wtedy zdjęcia pięknej pani dodać do swojego albumu na takiej witrynie, albowiem jej administrator wychrzani fotografię bezapelacyjnie, uzasadniając właśnie, że ona jest "nude". Logiczne i bezdyskusyjne.

Zauważam również, jako bystry obserwator, że tę modelkę nieludzko cisną majteczki i chętnie by je zrzuciła, ale – cholera – znowu by podpadła pod rzeczoną kategorię. Biedula więc rozciąga ściągacz, aby nie wpijał się (to bardzo odpowiednie w tym przypadku słowo) w jej biodra, brzuszek i nerki .
Ale miło zauważyć, że minę ma dzielną w tej niewyraźnej sytuacji.

Estetyka kontrastu


816711452_l, originally uploaded by Deca 2ml.

Ta pani ma ładną buzię, ale ma także nieładne żyły na prawej nodze. Strasznie one jej na wierzch wylażly pewnie z powodu wysiłku włożonego w pozowanie. Kontrast między nieżylastą buzią i żylastą nogą może wzmacniać lub też osłabiać wrażenia estetyczne. I na tym polega zwycięstwo owej modelki nad oglądającym. Może być odbierana i tak i siak, a oglądający pewnie chciałby, aby ją odbierać albo tak, albo siak. Niech oglądający – skoro taki humorzasty – sam sobie ostro poćwiczy, to mu gdzieś, jakieś żyły może wylezą.